Mavi Rüzgar büyüdü, Türkiye ikincisi oldu!

 Oğlu ve eşiyle çekilen fotoğrafını Instagram hesabına yükleyen Falay mutlu haberi şu sözlerle verdi: “Oğlumuz Mavi Rüzgar Falay, Türkiye Yelken Federasyonu son ayağında Türkiye ikincisi olup Ayyıldızlı forma ile ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. Gururluyuz.”

ÜNLÜ ANNE BABALARIN ‘ÜNSÜZ’ ÇOCUKLARI

Sinema, televizyon, müzik ve sahne dünyasının bazı ünlülerinin çocukları da en az onlar kadar ünlü. Onların da attığı her adım takip ediliyor. Ama öyle ünlüler var ki onlar çocuklarını kameralardan, objektiflerden saklıyor. İşte ünlüler ve onların tanınmayan çocukları…

ANNESİNİN KOPYASI

Emine Ün, Instagram sayfasında Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru ile fotoğrafını paylaştı.

Saç rengini değiştiren 18 yaşındaki duru annesinin kopyası oldu.

Takipçileri Emine Ün’ün paylaşımının altına “Anne-kız değil ikiz kardeş gibisiniz” şeklinde yorumlar yazdılar.

 

İLK TARİFSİZ SEVGİLİM

Mehmet Ali Erbil’in Tuğba Coşkun ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ali Sadi, delikanlı oldu.Şeyda Coşkun, 17 yaşındaki yeğeni Ali Sadi’yle fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.

Coşkun, yeğeniyle çektirdiği o karenin altına şöyle yazdı:

“Delikanlım, sen bu üç kadının (Şeyda, Tuğba, Aysel Coşkun) hayatına ışık oldun. Fark ettim ki hiç resmimiz yokmuş. İlk tarifsiz sevgim.”

 

ÖMER 5 YAŞINA BASTI

Oyuncu Gökçe Akyıldız’ın ğlu 5 yaşına bastı.Akyıldız, oğluna Harry Potter temalı doğum günü artisi düzenledi. Akyıldız, Ömer ile pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı ve altına “Ömer mutlu yıllar” notunu yazdı.

 

ANNESİNİN BOYUNA YAKLAŞTI

Kültür, sanat ve edebiyat dergisi Kafa önceki akşam Divan Kuruçeşme’de 100. sayısını kutladı. Geceye katılanlar arasında Ebru Cündübeyoğlu da vardı. Cündübeyoğlu’na gecede Güçlü Mete ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru Mete eşlik etti. 

18 yaşındaki Duru, güzelliği ile annesini gölgede bıraktı. 

 İKİZLER BÜYÜDÜ

Yanlışlıkla girdiği papazlık yolunda Vatikan’a kadar yükselen Fikret’in İstanbul’a dönüşünü konu alan ‘Kutsal Damacana 4’ün galası Kanyon AVM’de yapıldı. Geceye ünlü isimler akın etti. 

Metin Özülkü’ye gecede Eda Özülkü’yle evliliğinden olan 18 yaşındaki ikiz çocukları Baran ve Volkan eşlik etti

25 GİBİ 45!

Model ve sunucu Ebru Şallı 45. yaşını ailesi ve arkadaşlarının katıldığı sürpriz bir parti ile kutladı. Şallı, gecenin fotoğraflarını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Ebru Şallı’nın “25 gibi 45 daha ne olsun! Sağlık hayattaki en büyük hazinemiz! Tüm canlarıma, aileme çok teşekkür ediyorum.” notunu düştüğü fotoğraflara beğeni yaptı. 

Kusursuz fiziği ile genç kızlara taş çıkaran Şallı’nın oğlu Beren ve müstakbel gelini ile yer aldığı kareler dikkat çekti.

OĞLU BOYUNU GEÇTİ

Eski manken Atilla Saral ile mutlu bir evliliği olan oyuncu İnci Türkay, ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ali ile İtalya’ya gitti. Türkay, tatil fotoğraflarını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Ali annesinin boyunu geçerken; takipçileri ikilinin fotoğraflarına “abla kardeş gibisiniz” yorumları yaptı.

 ‘KIZIM BENİM GÖZÜMDE HEP BÖYLE’

Sadettin Saran kızı Lal Saran’ın doğum gününü kutladı. 25. yaşına basan kızının çocukluk fotoğrafını paylaşan Saran altına, ‘Kızım benim gözümde hep böyle… İyi ki doğdun kızım…’ notunu düştü.

Baba-kızın fotoğrafına ilgi büyük oldu. Binlerce sosyal medya kullanıcı fotoğrafı beğeni yağmuruna tuttu.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Sadettin Saran, genç bir kadınla el ele objektife yansıdı. İkiliyi görenler sevgili olduklarını düşündü. Oysa Saran’ın yanındaki kadın, 25 yaşındaki kızı Lal’den başkası değildi.

İREM 16 OLDU! ‘İLK GÖZ AĞRIM İYİ Kİ DOĞDUN’

Demet Şener’in İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen kızı İrem 16 yaşına bastı. Şener, kızının yeni yaşını sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla kutladı. 

“Güzel kızım, ilk göz ağrım, hayat arkadaşım, sırdaşım, akıl danıştığım… Doğum günün kutlu olsun İrem’im. Senin gibi bir kızım olduğumm için gurur duyuyorum.Yaptığın her şeyde, seçtiğin tüm yollarda nefesim yettiği kadar yanındayım. Seni çok, çok, çok, çok, çok, çok, çok seviyorum…”

İYİ Kİ DOĞDUN AYŞE

Gündüz kuşağı programı sunucusu Esra Ceyhan, 1992 yılında Barbaros Ceyhan ile evlenmiş, 2009 yılında boşanmıştı. Çiftin kızları Ayşe 16 yaşına bastı. Ceyhan, kutlama fotoğrafını “Ayşe’m” notuyla Instagram’da paylaştı. 

Esra Ceyhan, doğum günü mesajları için de teşekkür etti:

“Canım yavrum Ayşe’min doğum günü için yolladığınız iyi dileklerinize, dualarınıza, sarf ettiğiniz olağanüstü sıcak sevgi sözcüklerinize, tebriklerinize, temennilerinize ve varlığınıza şükran ve şükür dolu teşekkürlerimi sunuyorum”

 ASLANIM!

Komedyen Tolga Çevik, oğlu Tan’ın doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir şiirle kutladı.

17 yaşına giren Tan’ın babasına benzerliği dikkat çekti. Çekildikleri bir fotoğrafı Instagram sayfasında yayınlayan Çevik altına şu şiiri yazdı: “Sonra bir bakıyorsun; boyu boyunu geçmiş, huyu seni mest etmiş. Yanı başında kalbi, aklı hayallerinde elbet… Gelecek onun artık eminsin, Allah kötülerden esirgesin. Nice yaşların olsun aslanım, ne mutlu senin babanım. İyi ki doğdun oğlum”

ANNESİNE BENZİYOR

Son olarak ‘Sadakatsiz’ dizisi ile izleyici karşısına çıkan Bennu Yıldırımlar, Bülent Emin Yarar ile evliliğinden olan kızı ile fotoğrafını Instagram’da paylaştı.

22 yaşındaki Ada’nın annesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı…

MEĞER OĞLU VARMIŞ!

Mehmet Esen’in Faruk adında bir oğlu olduğu ortaya çıktı.

Almanya’da yaşadığı dönemde evlendiği Alman doktorla bir çocuk sahibi olduklarını söyleyen Esen, oğluyla tatil dönüşü görüntülendi.

BOYNUZ KULAĞI GEÇTİ

Arka Sokaklar’ın sevilen oyuncusu Ozan Çobanoğlu, 2016 yılında sunucu Ezgi Sertel ile nikah masasına oturmuş, geçtiğimiz yıl da çiftin ikiz çocukları Mert ve Tibet dünyaya gelmişti. Sosyal medyada hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan çiftten Ozan Çobanoğlu, ikizlerin doğumuyla babalık sevincini ikinci kez yaşadı.

Ünlü oyuncunun ilk evliliğinden Doruk adında bir oğlu daha var! Ozan Çobanoğlu, oğlu ile fotoğrafını “”Boynuz kulağı geçermiş 🙂 1.86 boy 🙂 ” notu ile Instagram’da paylaştı… Ozan Çobanoğlu’nun boyu 1.78…

ARTİSTİK POZLAR

Sayısız yapımda rol alan ünlü oyuncu Necmi Yapıcı, oğlu Emre ile fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.

Yapıcı’nın “Baba oğul bitakım artistik pozlar verdik” notuyla paylaştığı fotoğrafa beğeni yaptı.

AİLE MESLEĞİNİ SEÇTİ

Tatbikat Sahnesi’nın kurucuları ünlü oyuncular Erdal Beşikçioğlu-Elvin Beşikçioğlu çiftinin kızları Derin Beşikçioğlu da oyunculuğu seçti.

Çocukluğu anne babasının yanında tiyatro kulislerinde geçen, Derin Beşikçioğlu, oyunculuğu seçmesiyle ilgili şunları söylüyor:
‘Ailemin payı büyük. Annemi ve babamı küçüklüğümden beri hem sahnede kamera arkasında gözlemliyorum. Lisede tiyatro topluluklarıyla yıl sonu gösterilerine çıktım. 12 yıl bale eğitimi aldım. Hem balede hem tiyatroda birçok sahne deneyimim oldu. Yine lisede kendi yazdığım, çektiğim ve oynadığım kısa filmim Avrupa genelinde bir yarışmaya gitmeye hak kazandı. Hem sahnenin hem kamera önünün büyüsüne kapılmıştım. Hobi olarak kalmasını istemedim.’

BÜYÜDÜ, EVLENİYOR

Perihan Savaş’ın Yılmaz Zafer ile yaptığı evlilikten Savaş Zafer adında bir oğlu var.

Eşini genç yaşta yitiren Savaş oğluna hem annelik hem babalık yaptı. Evlilik hazırlığı yapan Savaş Zafer annesine özel gecelerde eşlik ediyor.

VEDALARI ÇOK KONUŞULDU

Talat Bulut’un Pınar Afşar ile evliliğinden Hazal adlı bir kızı var.

Talat Bulut’un kızını eğitim için yurtdışına gönderirken çektiği veda videosu çok konuşulmuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir