Mortal Kombat 1’in Switch Sürümündeki Grafikler Dalga Konusu Oldu: Birbirinden Komik Görseller Ortaya Çıktı

Hepimizin merakla beklediği Mortal Kombat 1, Nintendo Switch kullanıcıları için pek eğlenceli geçmiyor. Oyunun grafikleri 6 yıllık bir konsol için çok yetersiz kalırken, sosyal medyada ise gündeme düştü, alay konusu oldu. Yapılacak açıklamalar bekleniyor.

Mortal Kombat 1 PC ve PS5 tarafında güçlü bir görselliğe sahip.

Oyunun grafikleri gerçekten göz alıcı duruyor ancak bu durum, Nintendo Switch kullanıcıları için eziyet verici bir hale dönüşmüş durumda. Güçlü sistemlerle başa çıkan MK1, Switch gibi 6 yıllık bir cihazda çok komik görünüyor diyebiliriz.

Yurt dışındaki Switch oyuncuları, oyun içerisinden aldıkları görselleri sosyal medya platformu X üzerinde dalga geçerek paylaşıyor.

70 dolardan satılması bir soygun olarak nitelendiriliyor.

Kullanıcıların zaten büyük bir beklentisi olmasa bile paylaşılan görseller, oyunun Nintendo Switch sürümünün dalga konusu olmasına engel olamadı. Pörtleyen gözler, komik ağızlar ve karakterlerin saçlarında yer alan değişik şekiller birçok oyuncuyu kızdırmış durumda.

Bazı kullanıcılar oyunu iade ederken, bazıları ise 70 dolar istenen Nintendo Switch sürümünün acilen güncellenmesi gerektiğini söylüyor.

Tek sorun bu da değil aslında, oyun içerisinde birçok hata mevcut.

Peki sizce bu durumun sonunda ne olacak?

YouTube üzerinde de ilginç karşılaştırma videoları bulabiliyorsunuz. Hepsi birbirinden komik ve karakterlerin surat ifadeleri gerçekten çok kötü görünüyor. Oyunun fiyatı düşer mi? Veya satıştan kaldırılır mı? Siz neler düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x