Togg, İki İlde Daha Mobil Deneyim Merkezi Açtı

Ülkemizin ilk yerli elektrikli otomobil üreticisi Togg, geçtiğimiz günlerde ilk aracı Togg T10X’in fiyatını açıklamış; ardından da araç ön siparişe açılmıştı. Tüm bu gelişmeler yaşanırken bir yandan da ülkemizin farklı şehirlerinde ziyaretçiler ile buluşacak mobil deneyim merkezleri hakkında haberler gelmişti.

İlk ikisi İstanbul Meydan AVM ile Bursa Suryapı Marka AVM’de açılan mobil deneyim merkezlerinin iki yeni üyesi ise Antalya Konyaaltı ile Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda eş zamanlı olarak açıldı.

Ziyaretçiler Togg T10X’i inceleme fırsatı yakalıyor

Şu an için dört ilde açılan mobil deneyim merkezini ziyaret eden herkes Togg’un ön siparişe açılan aracı T10X’i yakından inceleyebilecek. Ayrıca ziyaretçiler Togg ekosistemini de tanıma fırsatı elde edecek. 

Mobil deneyim merkezleri her ilde 2 ay boyunca açık olacak. Gelen açıklamalar ise mobil deneyim merkezi sayısının 8’e çıkarılmasının planlandığını gösteriyor.

Togg CEO’su Gürcan Karakaş, mobil deneyim merkezleri ile ilgili yaptığı açıklamasında hedeflerinden bahsetti ve şu şekilde konuştu;

Akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla doğrudan buluşturuyor, satışları doğrudan kendimiz organize ediyoruz. Kullanıcıyı merkeze alan, dijital ve fiziksel deneyimi harmanlayan hibrit bir yapı kurduk. Bu yapıda daha hızlı, etkin ve verimli bir deneyim yaşatmak istediğimiz kullanıcılarımızla farklı temas noktalarından iletişim kuruyoruz. Doğrudan yönettiğimiz ve 2023 boyunca sayıları 18’e ulaşacak deneyim merkezlerimizin yanı sıra Türkiye genelinde mobil deneyim merkezleri de açıyoruz. Bu konuda ilk adımı çok yakın bir zamanda İstanbul ve Bursa’da atmıştık, şimdi Antalya ve Samsun’da da kullanıcılarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yıl içinde sayıları sekize ulaşacak mobil deneyim merkezlerimiz tüm Türkiye’yi dolaşacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir