Mauro Icardi ile Wanda Nara ay yıldızlı bileklik taktı! ‘Türk halkına sevgimizi göstermek istedik’

Mauro Icardi’nin bonservisiyle Galatasaray’a transfer olmasının ardından İstanbul’da yaşamaya başlayan Wanda Nara, bir süredir ‘Yıldızlarla Dans’ programı için ülkesi Arjantin’de bulunuyor. Programda yaptığı açıklamalar da gündeme oturuyor.

Wanda Nara, geçtiğimiz haftalarda Icardi ile ilgili bir itirafta bulunarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Size daha önce söylemediğim bir şey söyleyeceğim. Mauro bana tekrar evlenme teklif etti. Birlikte geçirdiğimiz 10 yıldan sonra! Henüz bir şey belirlemedik ama teklifi almak güzeldi. Oturup organize edecek zamanımız bile olmadı. Arjantin’de olacağına kesin gözüyle bakıyorum.

“TÜRK HALKINA SEVGİMİZİ GÖSTERMEK İSTEDİK”

Birlikte iki çocuk sahibi olan Mauro Icardi ile Wanda Nara, son olarak Türkiye’de bir pırlanta markasının yüzü oldu. Basın toplantısında ay yıldızlı bileklikleriyle poz veren çift, “Türkiye’de insanlar bizi çok seviyor, bu sevgiyi derinden hissediyoruz. Biz de ay yıldız bileklik takarak Türk halkına sevgimizi göstermek istedik” şeklinde konuştu.

Basın toplantısının yapıldığı otele çocukları ile gelen İcardi ile Wanda Nara, pırlantayı günlük hayatta da kullandıklarını ve gelen teklifi fazla düşünmeden kabul ettiklerini söyledi.

“İNSANLAR ÇOCUKLARIMIZI BİLE TANIYORLAR”

Kendisi için ailenin en önemli şey olduğunu vurgulayan Mauro Icardi, şu ifadeleri kullandı:

Burada insanlar, çocuklarımızı bile tanıyorlar ve bize karşı inanılmaz ilgililer. Biz de onların sevgisine karşılık vermek istedik. Yaptığımız bu anlaşmalar ve reklam filmleri hayatımızda kalıcı olacaklar ve bu sebeple çok mutluyum. Reklam filmleri hep aşk dolu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x