Ucu bucağı gözükmüyor: 100. yıl Togg konvoyu başladı!

Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız 29 Ekim 2023 Cumhuriyet Bayramımızda Türkiye’nin otomobili TOGG ve sahipleri çok özel bir etkinliğe imza atıyor! 100. Yıl etkinlikleri kapsamında TOGG T10X sahipleri 3. Köprü de buluştu. Bu çok özel etkinliğin detayları ve canlı yayın izleme linki haberimizde. İşte detaylar…

TOGG sahipleri 100. yıl için kontak çalıştırdı! İşte TOGG 100. yıl konvoyu!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu TOGG bugün çok özel bir etkinliğe imza atıyor. Marka Cumhuriyetimizin 100. yılı kapsamında TOGG daveti ile toplanan T10X sahipleri elektrikli otomobil çağına geçiş yapan Türkiye’yi temsilen Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinde toplandı. Toplanma kapsamında tüm Türkiye’den TOGG sahipleri bir araya geldi ve 100. yılı kutlamaya başladı.

Twitter üzerindeki canlı yayınla TOGG hayranları ile kutlanan etkinlik kapsamında 3. Köprü yani Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün iki yakasındaki geçişi sağlayan bir yol tamamen TOGG sahiplerine ayrıldı. Ucu bucağı görülmeyen etkinlikte tüm TOGG T10X sahiplerine Türk Bayrakları hediye edildi ve araçların kaputlarına asıldı.

Türkiye’nin otomobilini 100. yıl etkinlikleri kapsamında dünyaya tanıtan TOGG, yeni T10X’lerin de hızla üretiminin devam ettiğini ve TOGG T10X kullanıcılarının sayısının her geçen gün arttığını belirtti. Etkinliği canlı olarak izlemek için yukarıda paylaştığımız Twitter linkine tıklamanız yeterli. Ayrıca etkinlikte ShiftDelete.Net’in kurucusu Hakkı Alkan’da yer alıyor ve takipçilerimiz için bir video hazırlıyor.

Peki siz Türkiye’nin otomobili TOGG T10X ve düzenlenen 100. yıl konvoyu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Daha fazla içerik için YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!


100. yıl Togg t10x konvoyu başladı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x